ADAM HAUTON

trener Warszawskiego Centrum Aikido
3 DAN

nr legitymacji instruktorskiej: 38477/I/R/2011

Prowadzi zajęcia w DOJO KOBYŁKA / UL. JEZUICKA
Sprawdź TUTAJ treningi prowadzone przez Adama.

ADAM HAUTON

Adam zajmuje się aikido od ponad 20 lat. Oprócz instruktora Aikido, jest także instruktorem krav maga oraz posiada uprawnienia instruktora Samoobrony. Posiada także bogate doświadczenie w innych sztukach, sportach i systemach walki, np. boks i karate.

Posiada ponad 10 letnie doświadczenie instruktorskie w nauczaniu dzieci, młodzieży i dorosłych, dzięki temu pozwala mu to na swobodne prowadzenie zajęć z uczniami w różnym wieku.

Stale podnosi swoje umiejętności i kwalifikacje instruktorskie. Jest uczestnikiem wielu seminariów dotyczących samoobrony, walki wręcz oraz staży Aikido z Jackiem Wysockim 8 DAN, Etienne Leman 7 DAN, Antonio Albanese 7 DAN, Jean-Francois Riondent 7 DAN.

Mówi o sobie: jestem instruktorem, który wiele wymaga zarówno od siebie, jak i od innych, wyznając zasadę, że ćwiczenie czyni mistrza.

Wielu naszych instruktorów trenowało lub trenuje dodatkowo boks, karate, judo, krav-magę i inne - łącząc techniki z tych sztuki walki z aikido.
Tutaj nauczysz się skuteczności!

Treningi dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Początkujących i zaawansowanych.

Lokalizacje: Warszawa Centrum, Warszawa Bródno, Warszawa Praga Południe, Warszawa Wawer, Jabłonna / Legionowo, Ożarów Mazowiecki, Kobyłka, Milanówek, Pruszków.

ZAPISZ SIĘ DO SUBSKRYBCJI BIULETYNU: