O NAS

Warszawskie Centrum Aikido (WCA) powstało w listopadzie 2001 roku. Aikido, którego uczymy, należy do linii Kobayashi. Od kilku lat Warszawskie Centrum Aikido współpracuje z ‚”Aikido du Rhone” w Lyonie, gdzie zajęcia prowadzi Sensei Etienne Leman (7 Dan Aikido), który jest jednym z bezpośrednich uczniów mistrza Kobayashiego. Kilka razy do roku Sensei Leman prowadzi w Polsce staże (coraz popularniejsze i bardzo lubiane przez uczniów). Latem uczniowie mają unikalną możliwość wyjechania do Francji na obóz aikido połączony z wypoczynkiem.

Ponieważ cechą przewodnią naszej sekcji jest nieustanna potrzeba uczenia się, pogłębiania wiedzy i doskonalenia, staramy się zapewnić naszym uczniom możliwość ciągłego rozwoju. Organizujemy obozy szkoleniowe (zimą i latem) w atrakcyjnych turystycznie miejscach, prowadzimy staże dla zaawansowanych, aby jak najlepiej rozwinąć umiejętności uczniów. Także nasi instruktorzy cały czas pogłębiają swoją wiedzę, aby móc ją potem przekazywać. Nasi instruktorzy posiadają wszelkie uprawnienia do prowadzenia zajęć rekreacji ruchowej o specjalności aikido, z dziećmi i dorosłymi. Wszyscy instruktorzy posiadają przeszkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy medycznej.

Michał Kaźmierczak i Marcin Ziółkowski są brązowymi medalistami Pucharu Europy w pokazach sztuk walki, które odbyły się w maju 2002 roku we Włoszech.

Wszyscy ćwiczący w Warszawskim Centrum Aikido rozwijają z powodzeniem swoją pasję bez względu na wiek i możliwości fizyczne: każdy może dostosować poziom i obciążenie do swoich możliwości. Zajęcia prowadzone są dla dzieci od lat 6-ciu, młodzieży licealnej i akademickiej oraz dla dorosłych.

Warszawskie Centrum Aikido jest członkiem Polskiego Centrum Sztuk Walki.

DLA KOGO SZUKASZ TRENINGÓW?

Wybierz poniżej i poczytaj o każdej z naszych grup treningowych w WCA:

Wielu naszych instruktorów trenowało lub trenuje dodatkowo boks, karate, judo, krav-magę i inne - łącząc techniki z tych sztuki walki z aikido.
Tutaj nauczysz się skuteczności!

Treningi dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Początkujących i zaawansowanych.

Lokalizacje: Warszawa Centrum, Warszawa Bródno, Warszawa Praga Południe, Warszawa Wawer, Jabłonna / Legionowo, Ożarów Mazowiecki, Kobyłka, Milanówek, Pruszków.

ZAPISZ SIĘ DO SUBSKRYBCJI BIULETYNU: