Warszawskie Centrum Aikido - najlepsze miejsce dla początkujących i zaawansowanych, dla dzieci, młodzieży i dorosłych, zaawansowanych i początkujących. Miejsce gdzie nauszysz się sztuk walki, samoobrony. 

Tutaj kończy się zabawa,
a zaczyna trening!

Nie jesteś już dzieckiem! Czas wziąć się za siebie i rozpocząć nowy etap.
Masz świadomość, że wszystko jest w Twoich rękach.

Nie martw się, jeśli dopiero zaczynasz. Jesteśmy zgraną drużyną, która chętnie pomoże każdemu, bez względu na poziom Twoich umiejętności. Młodzież trenuje z dorosłymi. Początkujący z zaawansowanymi. Dla wszystkich jest to korzyść! Starsi muszą dorównać kondycyjnie młodym, a młodzi zdobywać doświadczenie przy starszych.
Cudownie proste, prawda? Takie jest właśnie AIKIDO. 

Rodzicu!
Jeśli masz nastolatka lub nastolatkę w domu - czas pozwolić im rozwinąć skrzydła, przygotowując do odpowiedzialności za siebie i innych. Przekonaj się, jak trening AIKIDO pozytywnie zmieni jego postawę. 

UWAŻASZ,
ŻE JESTEŚ ZA STARY?

Poznaj naszego kolegę: Jana 
wiek... ponad 70 lat.

Wiek to tylko liczba! 
Tak naprawdę Janek ma nawet trochę ponad 80 lat. Energią i zaangażowaniem bije na głowę jednak wielu. Jest bezkonkurencyjny. Zawsze uśmiechnięty. Jest przykładem na to, że AIKIDO można zacząć trenować w dowolnym wieku.

A Ty, mając 50, 40, 30 albo 20 lat nadal zastanawiasz się czy nie jest za późno na rozpoczęcie treningów? REALLY?  

...jaką TY dziś masz wymówkę?

TAK PO PROSTU
CHCESZ SIĘ BIĆ?
NAUCZ SIĘ BRONIĆ,
A NIE ATAKOWAĆ. 


ROZWIĄŻ 
PROSTY QUIZ: 

AIKIDO jest uważane za trudną sztukę walki, a tym samym nie jest dla wszystkch. Dlaczego? 

Odpowiedz sobie na 4 proste pytania umieszczone poniżej. 

Tutaj dowiesz się, czy ta szkoła jest dla Ciebie: 

Po pierwsze, Aikido nie nauczysz się w miesiąc czy rok. Wymaga ono cierpliwości i ogromnej ilości pracy nad sobą. Nie ma górnej granicy stopni pasów mistrzowskich. Wynika to z faktu, że aikidocy ciągle się doskonalą.

>>>      1. CZY JESTEŚ CIERPLIWY/A?     <<<

Po drugie, Aikido jest z założenia defensywne, czyli uczysz się obrony, a nie ataku. Uczysz się tego w każdym aspekcie - tym fizycznym (doskonaląc techniki) oraz mentalnym (panując nad emocjami). Ataku uczymy się dopiero łącząc techniki z innych sztuk walki - po osiągnięciu zaawansowania.

>>>      2. CZY MOŻESZ NIE IŚĆ NA SKRÓTY?     <<<

Po trzecie, w Aikido przewidujesz ruchy przeciwnika. Jak w szachach. Nie wszyscy jednak szachy lubią i rozumieją, ale Ci co rozumieją, są w elicie. Jak dobrzy aikidocy w sztukach walki.

>>>      3. CZY NAPRAWDĘ CHCESZ ZROZUMIEĆ ISTOTĘ SZTUK WALKI?      <<<

Jeśli odpowiedziałaś/eś na którekolwiek pytanie "NIE", to ostatnie pytanie jest do Ciebie:

>>>      4. CZY MASZ ODWAGĘ TO W SOBIE ZMIENIĆ?      <<<

"Nie wygrasz z kimś, jeśli nie nauczysz się wygrywać ze sobą".

Takie jest nasze Aikido - taki możesz być i Ty. 

ZDOBYTE WYŻSZE STOPNIE

Wszyscy nasi uczniowie dzięki swojej pasji i zaangażowaniu pokonują kolejne ograniczenia, ale tylko wybrane osoby zostały dopuszczone w obecnym roku do trudnego egzaminu, podczas którego potwierdziły swoje umiejętności. 
Gratulujemy!

Zapisy do grup młodzieżowych i dorosłych trwają przez cały rok.

Treningi odbywają się w trzech ośrodkach na terenie Warszawy (Centrum, Bródno, Praga Południe) oraz w Jabłonnie, Milanówku, Kobyłce, Ożarowie Mazowieckim, Nieporęcie i w Pruszkowie.

Aby zapisać się na zajęcia wystarczy przyjść do jednego z naszych Dojo i zgłosić się przed treningiem do prowadzącego. Kliknij TUTAJ, by sprawdzić jaki strój jest potrzebny. 

Pierwsze zajęcia są bezpłatne istnieje także możliwość obejrzenia zajęć z widowni. 


LOKALIZAJE Warszawskiego Centrum Aikido:
Jesteśmy bliżej Ciebie, niż myslisz... i ciągle się rozwijamy.  
Mamy wiele punktów w Warszawie i okolicach do wyboru! 
Kliknij w link poniżej i wybierz dogodne treningi!

JOANNA WIELGOPOLAN  
psycholog i psychoterapeuta

Od wielu lat związana z Warszawskim Centrum Aikido, aktywnie wspomagając naszą szkołę na wielu płaszczyznach. O tym, jak sport wpływa na zdrowie można przeczytać w artykule napisanym przez Joannę. Zachęcamy do lektury. Wystarczy kliknąć w link obok. 

"Aikido jest nie tylko sztuką walki, ale przede wszystkim poszukiwaniem równowagi, także tej duchowej". Dlatego uważamy, że rozwój naszych Uczniów jest pełny, gdy uda się połączyć wysiłek fizyczny z uporządkowaniem myśli. Ponieważ również trafiają do naszej szkoły młodzież i osoby dorosłe, chcące pokonać swoje osobiste trudności czy występujące zagubienie, to Joanna - będąc dobrą duszą naszej szkoły - poprzez terapię w nurcie poznawczo - behawioralnym, pomaga uporać się innym w ich życiowych rozterkach.

Więcej o Joannie oraz możliwym wspólnym pokonaniu kryzysu na stronie:  www.wsparcieipomoc.pl, a także profilu Joanny na facebooku

CENNIK


Wybierz najkorzystniejszą dla siebie opcję opłat. 
Opłata miesięczna upoważnia do udziału w dowolnej ilości treningów w dowolnej lokalizacji Warszawskiego Centrum Aikido (to Ty decydujesz na ile treningów i w jakich lokalizacjach uczęszczasz). TUTAJ znajdziesz listę lokalizacji i wszystkich treningów.
ZAPRASZAMY!

DODATKOWO SPRAWDŹ NASZ PROGRAM RABATOWY

RABATY... -10%, -20%, nawet -30%

...przez cały rok szkolny! ...do tego uczestnictwo w letnim zgrupowaniu za 1 PLN. 

Wielu naszych instruktorów trenowało lub trenuje dodatkowo boks, karate, judo, krav-magę i inne - łącząc techniki z tych sztuki walki z aikido.
Tutaj nauczysz się skuteczności!

Treningi dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Początkujących i zaawansowanych.

Lokalizacje: Warszawa Centrum, Warszawa Bródno, Warszawa Praga Południe, Warszawa Wawer, Jabłonna / Legionowo, Ożarów Mazowiecki, Kobyłka, Milanówek, Pruszków.

ZAPISZ SIĘ DO SUBSKRYBCJI BIULETYNU: