JUŻ ZA NAMI

STAŻ W WARSZAWIE 
Z ETIENNE LEMAN 7DAN

W dniach 15 i 16 listopada 2019 w Warszawie (w Dojo Bródno) odbył się staż prowadzony przez Etienne Leman Sensei.

Staż trwał dwa dni, w sumie odbyło się pięć treningów (trzy treningi dla dorosłych oraz dwa treningi dla dzieci), które zgromadziły ponad 100 osób z całej Polski.

Każdy z treningów miał swój przewodni temat i każdy z nich motywował nas do jak największego skupienia i wysiłku. Sensei nie szczędził nam rad i uwag, odpowiadał na wszystkie pytania, pomagał nam pokazując najdrobniejsze szczegóły wykonywanej techniki.Podczas treningów cały czas „krążył" po Dojo, korygował nasze przemieszczenia, pracę centrum oraz techniki.

Po ostatnim treningu w sobotę, na szkolnej stołówce zorganizowane zostało sayonara party. Każdy kto uczestniczył w spotkaniu przyniósł swoje ulubione danie i podzielił się ze wszystkimi chętnymi. Grupa dzieliła się wrażeniami, omawiała treningi, plany na przyszłość a we wszystkich dyskusjach starał się uczestniczyć Sensei. Piszę, że starał się uczestniczyć gdyż nieliczni z nas znają trochę język francuski i staraliśmy się wspólnie rozmawiać z Sensei'em.

Wielkie podziękowania dla Marcin Ziółkowski sensei - za tłumaczenie podczas stażu, dla Michał Kaźmierczak sensei - za wszelkie sprawy organizacyjne związane z przygotowaniem stażu. Już nie możemy doczekać się kolejnej wizyty Sensei Etienne, która będzie w marcu 2020 w Bydgoszczy. 

_____________________________________
© WARSZAWSKIE CENTRUM AIKIDO
Dokładamy wszelkich starań, by umieszczane w niniejszym Biuletynie WCA materiały nie naruszały praw autorskich, praw do wizerunku itp.
Jakiekolwiek możliwe pomyłki i naruszenia w tym zakresie nie wynikają z naszego celowego działania i są one niezamierzone.

DLA KOGO SZUKASZ TRENINGÓW?

Wybierz poniżej i poczytaj o każdej z naszych grup treningowych w WCA:

DODATKOWO SPRAWDŹ NASZ PROGRAM RABATOWY

RABATY... -10%, -20%, nawet -30%

...przez cały rok szkolny! ...do tego uczestnictwo w letnim zgrupowaniu za 1 PLN. 

Wielu naszych instruktorów trenowało lub trenuje dodatkowo boks, karate, judo, krav-magę i inne - łącząc techniki z tych sztuki walki z aikido.
Tutaj nauczysz się skuteczności!

Treningi dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Początkujących i zaawansowanych.

Lokalizacje: Warszawa Centrum, Warszawa Bródno, Warszawa Praga Południe, Warszawa Wawer, Jabłonna / Legionowo, Ożarów Mazowiecki, Kobyłka, Milanówek, Pruszków. 

ZAPISZ SIĘ DO SUBSKRYBCJI BIULETYNU: