MARCIN WIELGOPOLAN

trener Dojo Aikikan Jabłonna
4 DAN

numer legitymacji instruktorskiej: 23610/I/R/2007

Prowadzi zajęcia w DOJO AIKIKAN JABŁONNA - UL. SZKOLNA. 
Sprawdź TUTAJ treningi prowadzone przez Marcina.

MARCIN WIELGOPOLAN

Sztukami Walki zainteresowany od wczesnych lat młodości. Pierwsze treningi rozpoczął już w szkole podstawowej po obejrzeniu filmu „Klasztor Shaolin”. Był to okres fascynacji chińskimi sztukami walki a wybrany styl to Hung-Gar (jeden z najtwardszych stylów wu-shu/kung-fu) oraz specyficzną bronią jaką jest nunchaku (w tym nunchaku trzyelementowe).

Po zakończeniu treningów Hung-gar i kilkuletniej przerwie w 1999 roku rozpoczyna treningi Aikido pod okiem Michała Kaźmierczaka i Marcina Ziółkowskiego. Od 2007 roku posiadający uprawnienia instruktorskie a od 2008 roku prowadzi Dojo na Tarchominie, które od kilku lat nosi dumną nazwę Dojo Aikikan a siedziba jego jest w Jabłonnie k/Warszawy. W chwili obecnej w Dojo Aikikan trenują dwie grupy: dzieci oraz dorośli/młodzież.

Prywatnie szczęśliwy mąż i dumny ojciec dwóch córek, zodiakalny skorpion, a według horoskopu chińskiego – tygrys.
Zawodowo porusza się w obszarze zarządzania infrastrukturą IT, w chwili obecnej zafascynowany jednym z języków programowania. Dodatkowe obszary zainteresowań to: kultura japońska (szeroko rozumiana w tym szczególnie obszarem bushido), dobra książka (od opracowań naukowych przez biografie, filozofię po literaturę lekką), uniwersum Star Wars (ma za sobą przeczytana całą bibliografię wydaną w Polsce), podróże i poznawanie ludzi, coaching i rozwój osobisty, dobra muzyka z winyli (i nie tylko).

Wielu naszych instruktorów trenowało lub trenuje dodatkowo boks, karate, judo, krav-magę i inne - łącząc techniki z tych sztuki walki z aikido.
Tutaj nauczysz się skuteczności!

Treningi dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Początkujących i zaawansowanych.

Lokalizacje: Warszawa Centrum, Warszawa Bródno, Warszawa Praga Południe, Warszawa Wawer, Jabłonna / Legionowo, Ożarów Mazowiecki, Kobyłka, Milanówek, Pruszków.

ZAPISZ SIĘ DO SUBSKRYBCJI BIULETYNU: