MARCIN ZIÓŁKOWSKI

współzałożyciel Warszawskiego Centrum Aikido
6 DAN

legitymacja instruktorska: 6646/I/R/2002

Prowadzi zajęcia w DOJO WARSZAWA CENTRUM - NIECAŁA oraz liczne staże. 
Sprawdź TUTAJ treningi prowadzone przez Marcina.

MARCIN ZIÓŁKOWSKI

Współzałożyciel Warszawskiego Centrum Aikido, wychowawca wielu instruktorów i trenerów sztuk walki.
Od prawie 30 lat zajmuje się i rozwija aikido pod egidą Warszawskiego Centrum Aikido oraz Polskiego Centrum Sztuk Walki.

BOKS
Od 2003 roku uprawia boks w Klubie Bokserskim Legia Warszawa pod okiem Trenera Ryszarda Michalskiego, a od roku 2004 do chwili obecnej u medalisty olimpijskiego Trenera Krzysztofa Kosedowskiego.

MMA
W latach 2005/2006, bierze udział (m.in. jako sparing partner) w przygotowaniach Mistrza Olimpijskiego w judo Pawła Nastuli do walk w formule MMA dla japońskiej Federacji PRIDE. W latach 2005/2010 równocześnie uprawia MMA, jednocześnie bierze udział w przygotowaniach zawodników do walk dla krajowych i zagranicznych federacji.

PODZIĘKOWANIA
W tym miejscu chciałbym podziękować za lata współpracy, poświęcony czas i cierpliwość moim nauczycielom: Jackowi Wysockiemu Sensei w latach 1992/2003 oraz Etienne Leman Sensei od 2003 roku do chwili obecnej, jak również moim uczniom za wyrozumiałość i napędzanie mnie do dalszego rozwoju. DZIĘKUJĘ, ale pamiętajcie:

"zawsze siły i pewności szukałem wokół siebie, a one pochodzą z wewnątrz nas i są tam cały czas "  - Anna Freud. 

Wielu naszych instruktorów trenowało lub trenuje dodatkowo boks, karate, judo, krav-magę i inne - łącząc techniki z tych sztuki walki z aikido.
Tutaj nauczysz się skuteczności!

Treningi dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Początkujących i zaawansowanych.

Lokalizacje: Warszawa Centrum, Warszawa Bródno, Warszawa Praga Południe, Warszawa Wawer, Jabłonna / Legionowo, Ożarów Mazowiecki, Kobyłka, Milanówek, Pruszków.

ZAPISZ SIĘ DO SUBSKRYBCJI BIULETYNU: