MICHAŁ KAŹMIERCZAK

współzałożyciel Warszawskiego Centrum Aikido
6 DAN

numer legitymacji instruktorskiej: SZ/244/8053/97

Prowadzi zajęcia w: DOJO WARSZAWA BRÓDNO, KRASICZYŃSKA i DOJO AIKIKAN JABŁONNA oraz liczne staże. 
Sprawdź TUTAJ oraz TUTAJ treningi prowadzone przez Michała.

MICHAŁ KAŹMIERCZAK

Współzałożyciel Warszawskiego Centrum Aikido. Trener o szerokim spojrzeniu na Aikido. Cierpliwie tłumaczący techniki, by stały się proste w ich wykonaniu. Ceniony przez zaawansowanych i początkujących, młodszych i starszych

Swoją przygodę z Aikido rozpoczął jeszcze jako dziecko w 1991 roku. Idąc pierwszy raz na trening grupy dziecięcej nie wiedział jeszcze, że Aikido stanie sie jego życiową pasją. W 1998 roku zdobył uprawnienia instruktorskie oraz otrzymał stopień mistrzowski 1 DAN. W tym samym roku zaczął swoją karierę jako instruktor, początkowo w Szczecinie, a następnie od 1999 w Warszawie. W 2001 roku wspólnie z Marcinem Ziółkowskim zalożył Warszawskie Centrum Aikido, które do dnia dzisiejszego jest dynamicznie rozwijane.
Dodatkowo od 7 lat aktywny crossfiter i miłośnik podnoszenia ciężarów.
Prywatnie szczęśliwy tata Adama i Soni.

Wielu naszych instruktorów trenowało lub trenuje dodatkowo boks, karate, judo, krav-magę i inne - łącząc techniki z tych sztuki walki z aikido.
Tutaj nauczysz się skuteczności!

Treningi dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Początkujących i zaawansowanych.

Lokalizacje: Warszawa Centrum, Warszawa Bródno, Warszawa Praga Południe, Warszawa Wawer, Jabłonna / Legionowo, Ożarów Mazowiecki, Kobyłka, Milanówek, Pruszków.

ZAPISZ SIĘ DO SUBSKRYBCJI BIULETYNU: