RAFAŁ JAROSZEWSKI

trener Dojo Pruszków
4 DAN

numer legitymacji instruktorskiej: 14932/I/R/2005

Prowadzi zajęcia w DOJO PRUSZKÓW - UL. KOŚCIUSZKI. 
Sprawdź TUTAJ treningi prowadzone przez Rafała.

RAFAŁ JAROSZEWSKI

Rafał jest instruktorem w Pruszkowie. Pierwsze kroki na aikidockiej macie postawił w 1995 roku w sekcji Ireneusza Kołodziejak w Białej Podlaskiej. Jest związany z WCA od początku powstania klubu. W 2004 roku został instruktorem dzieci, młodzieży i dorosłych. Posiada obecnie stopień mistrzowski 4 dan. Regularnie uczestniczy w stażach i obozach szkoleniowych ze swoim nauczycielem Sensei Etienne Leman z Francji.

KARATE
Pierwszy kontakt ze sztukami walki zanim poznał aikido. Trenował w sekcji Karate Kyokushin Zbigniewa Puczko w Białej Podlaskiej.

BOKS i TAEKWONDO
W okresie studiów trenował równolegle boks w sekcji Politechniki Warszawskiej oraz Tekwondo ITF w klubie KONTRA pod okiem Mariusza Steckiewicza oraz w klubie GARDA u instruktora Andrzeja Chomiuka.

JUJITSU
Uczestniczył w seminariach prowadzonych przez mistrzów reprezentujących różne style jujitsu (m.in. S. Rovigatti, A. Garcia, J. Bernashewicze).

KRAVMAGA
Trenował w klubie KMM pod kierunkiem Andrzeja Grossa oraz Przemysława Migdy. Uczestniczył w seminariach z mistrzami światowego formatu (np. Richard Douieb, Yigal Arbiv) oraz w charytatywnym Zlocie Krawerów w Warszawie. Ukończył szkolenie Knife/Counter-Knife prowadzone przez byłego oficera policji i szkoleniowca amerykańskich jednostek mundurowych Hock Hochheim w organizacji Mastera Tomasza Adamczyka (Kravmaga United).

INNE
Brał udział w szkoleniach prowadzonych przez byłych oficerów oraz szkoleniowców jednostek specjalnych Polskiego Związku Instruktorów Służb Mundurowych, dotyczących m.in. technik interwencji, samoobrony, walki wręcz z bronią i bez, ochrony osób, aspektów prawnych używania broni. Uczestniczył w szkoleniach z elementami Jujitsu, Nahcampf Combat, Viet Vo Dao, Shaolin Kempo, Shorinji Kempo. Brał udział w szkoleniach dotyczących pierwszej pomocy przedmedycznej.

Wielu naszych instruktorów trenowało lub trenuje dodatkowo boks, karate, judo, krav-magę i inne - łącząc techniki z tych sztuki walki z aikido.
Tutaj nauczysz się skuteczności!

Treningi dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Początkujących i zaawansowanych.

Lokalizacje: Warszawa Centrum, Warszawa Bródno, Warszawa Praga Południe, Warszawa Wawer, Jabłonna / Legionowo, Ożarów Mazowiecki, Kobyłka, Milanówek, Pruszków.

ZAPISZ SIĘ DO SUBSKRYBCJI BIULETYNU: