WOJCIECH KAŹMIERCZAK

trener Warszawskiego Centrum Aikido
3 DAN

numer legitymacji instruktorskiej: SZ/191/7936/97

Prowadzi zajęcia w DOJO MILANÓWEK - UL. ŻABIE OCZKO. 
Sprawdź TUTAJ treningi prowadzone przez Wojtka.

WOJCIECH KAŹMIERCZAK

Moja sekcja została założona w 2005 roku i od tego czasu jestem jej trenerem. W Milanówku trenują dzieci, młodzież i dorośli. W sekcji ćwiczą zarówno osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z Aikido, jak i bardzo doświadczeni uczniowie posiadający najwyższe stopnie (DAN). Każdy bez względu na wiek, płeć, kondycję czy umiejętności znajdzie dla siebie odpowiednie miejsce w jednej z grup trenujących Aikido w Milanówku, w której będzie mógł komfortowo ćwiczyć, w przyjaznej atmosferze.

Aikido zacząłem ćwiczyć w 1992 roku, a trenerem Aikido jestem od 1998 roku. Posiadam państwowe uprawnienia instruktorskie oraz uprawnienia wychowawców obozów i kolonii. Poza Aikido bardzo chętnie żegluję, jeżdżę na nartach i rowerze.
Do zobaczenia na macie w Milanówku!

Wielu naszych instruktorów trenowało lub trenuje dodatkowo boks, karate, judo, krav-magę i inne - łącząc techniki z tych sztuki walki z aikido.
Tutaj nauczysz się skuteczności!

Treningi dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Początkujących i zaawansowanych.

Lokalizacje: Warszawa Centrum, Warszawa Bródno, Warszawa Praga Południe, Warszawa Wawer, Jabłonna / Legionowo, Ożarów Mazowiecki, Kobyłka, Milanówek, Pruszków.

ZAPISZ SIĘ DO SUBSKRYBCJI BIULETYNU: