PROGRAM RABATOWY

dla obecnych i nowych Uczniów

RABATY... -10%, -20%, nawet -30%

...przez cały rok szkolny! ...do tego uczestnictwo w letnim zgrupowaniu za 1 PLN. 

...zapisy dla już trenujących w WCA i nowych Uczniów, tylko do końca października 2023, jeszcze przez:

ZAŁOŻENIA PROGRAMU RABATOWEGO

najważniejsze jest to, że wystarczy przyjść i zapisać się we wrześniu lub październiku 2023 z kolegą lub koleżanką (nowym Uczniem WCA) i już dla Was jest 20% rabatu. Przyjdziecie w łącznie 3 osoby lub więcej... 30% dla każdego jest Wasze! 

Kliknij poniżej, by poznać kluczowe założenia poszczególnych opcji programu rabatowego:

PRACUJESZ W SŁUŻBACH MUNDUROWYCH

Dla wszystkich pracowników służb mundurowych jest stały rabat 10% od miesięcznych opłat do końca czerwca 2024. Jeśli Aikido potencjalnie wykorzystasz w swojej pracy oraz okażesz trenerowi dokument potwierdzający pracę w służbach mundurowych - rabat 10% zostanie natychmiast naliczony. W dowolnym terminie. 

Można podwyższyć rabat do 20% albo 30%, a także wziąć udział w zgrupowaniu letnim za 1 PLN, uczestnicząc na opisanych na tej stronie zasadach w programie rabatowym. 

Więcej w poniższych "Zasadach programu rabatowego".

TY I JESZCZE JEDNA, NOWA OSOBA

Jeśli zapiszecie się w 2 osoby (Ty albo Twoje dziecko i np. kolejne rodzeństwo lub kolega, koleżanka) – każdy z uczestników uzyskuje 20% rabatu.

Możesz zapisać się do jednej lokalizacji, a może Ty lub Wasze dziecko ma kolegów lub koleżanki w innych dzielnicach, czy miejscowościach i będą oni uczęszczali do innych placówek WCA?... nie ma to znaczenia! Rabat zostanie naliczony!

Do tego – pierwszy tydzień treningów jest za darmo! Można bez ryzyka przyjść i sprawdzić czy wszystko Tobie, dziecku lub Rodzicom odpowiada. Trenerzy wyjaśnią wszystkie wątpliwości i odpowiedzą na pytania. 

Więcej w poniższych "Zasadach programu rabatowego".

TY I PRZYNAJMNIEJ DWIE NOWE OSOBY

Jeśli zapiszecie się w 3 lub więcej osób – każdy z uczestników uzyskuje 30% rabatu.

Możesz zapisać się do jednej lokalizacji, a może Ty lub Wasze dziecko ma kolegów lub koleżanki w innych dzielnicach, czy miejscowościach i będą oni uczęszczali do innych placówek WCA?... nie ma to znaczenia! Rabat zostanie naliczony!

Do tego – pierwszy tydzień treningów jest za darmo! Można bez ryzyka przyjść i sprawdzić czy wszystko Tobie, dziecku lub Rodzicom odpowiada. Trenerzy wyjaśnią wszystkie wątpliwości i odpowiedzą na pytania. 

Więcej w poniższych "Zasadach programu rabatowego".

PEŁNOPRAWNE UCZESTNICTWO W ZGRUPOWANIU ZA 1 PLN

Zadanie jest... banalnie łatwe. Przyprowadź do dowolnego dojo WCA na treningi 6 nowych osób, które będą trenowały przez cały rok szkolny (od września/października 2023 do czerwca 2024).
To wszystko. 
W tym czasie każda z osób wykorzystuje także najwyższy rabat 30%. 
Zgrupowanie za 1 PLN przysługuje wyłącznie liderowi grupy. 

Więcej w poniższych "Zasadach programu rabatowego".

IT'S EASY AND SIMPLE

Cut down the development time with drag-and-drop website builder. Drop the blocks into the page, edit content inline and publish - no technical skills required.

TRENDY WEBSITE BLOCKS

Choose from the large selection pre-made blocks - full-screen intro, bootstrap carousel, slider, responsive image gallery with, parallax scrolling, sticky header and more.

DZIAŁASZ > MASZ

Wymyśliliśmy ten program rabatowy z myślą o Was. Naszych Uczniach. Nowych, ale także obecnych - trenujących już w WCA. Tak! Wszystkich traktujemy równo.

Wierzymy, że w grupie lepiej się trenuje, motywuje oraz czuje. W znanej Tobie grupie osób, wzajemna motywacja daje niewyobrażalnie pozytywne efekty. 

Poniżej znajdziesz zasady. Uprościliśmy je maksymalnie.
Dzięki temu są one jasne oraz fair - nie ma ukrytych haczyków. 

Znajdziesz na tej stronie także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. 
Dodatkowo nasi Trenerzy odpowiedzą na każdą Waszą wątpliwość związaną z Programem rabatowym. Wystarczy zapytać! 

Przyjdź i sprawdź! Dodatkowo pierwszy trening jest za darmo!

ZASADY PROGRAMU RABATOWEGO:

Zasady są proste i jednakowe dla nowych oraz już uczęszczających Uczniów.

  1. RABAT - rabat udzielany jest wszystkim zgłoszonym w danej grupie uczęszczającym na treningi Uczestnikom. 
    Rabat obowiązuje wyłącznie od wpłaconych składek, a nie przyszłych. Nie można żądać wypłaty ekwiwalentu za niewykorzystany, przyszły rabat. Rabat funkcjonuje przy regularnym dokonywaniu wpłat do 10 dnia każdego miesiąca. 

  2. CZAS TRWANIA - rabat naliczany jest tak długo, jak długo uczęszczają wszystkie osoby z grupy i opłacają regularnie zrabatowane składki, ale maksymalnie do 30.06.2024. W szczególnych przypadkach (np. wprowadzone ograniczenia wynikające z czynników losowych, jak COVID lub innych nieprzewidzianych zdarzeń), program rabatowy może zostać zawieszony lub anulowany w dowolnym momencie. 
  3. NOWA OSOBA / NOWE OSOBY - kolejne osoby z grupy rabatowej, które nigdy nie trenowały w Warszawskim Centrum Aikido i będą regularnie trenowały oraz opłacały opłaty miesięczne (w okresie wrzesień lub październik 2023 - czerwiec 2024).

  4. SUMA RABATÓW - rabaty nie sumują się, tylko są kolejne stopnie rabatów uzależnione od ilości osób w Waszej grupie rabatowej. Można skorzystać z jednego rabatu, czyli rabatu wynikającego ze zniżki rodzinnej albo odpowiedniego rabatu programu rabatowego. 


  5. ZGŁOSZENIE GRUPY RABATOWEJ - zgłoszenie grupy musi nastąpić osobiście przed końcem października 2023 roku do trenera WCA. Lider grupy rabatowej otrzymuje kod alfanumeryczny, na który powołują się osoby dołączające do grupy. 

  6. ILOŚĆ MIEJSC - ilość miejsc przewidzianych do akcji rabatowej jest ograniczona. W przypadku wyczerpania miejsc - zgłaszająca się osoba / grupa zostanie o tym fakcie poinformowana przez trenera. Informacja o zakończeniu akcji pojawi się także niezwłocznie na naszej stronie internetowej. 

  7. ZGRUPOWANIE ZA 1 PLN - dodatkowy bonus dla jednej osoby z grupy rabatowej (domyślnie "lidera grupy"), dzięki której 6 nowych osób rozpocznie treningi w WCA we wrześniu lub październiku 2023 i będzie nieprzerwanie je kontynuować oraz je opłacać do końca czerwca 2024. 

DLA KOGO SZUKASZ TRENINGÓW?

Wybierz poniżej i poczytaj o każdej z naszych grup treningowych w WCA:

Najczęściej zadawane pytania
FAQ

Tak! Nie widzimy powodu dla którego powinniśmy faworyzować wyłącznie nowe osoby. Jeśli już trenujesz z nami - przyprowadź we wrześniu / październiku jedną, dwie lub więcej osób, które nie trenowały nigdy w WCA, a Wam wszystkim zostaną naliczone odpowiednie rabaty. 

Twój rabat zostanie naliczony na nowo - adekwatnie do aktualnej liczby osób w grupie.

Przykład 1.: w grupie były 3 osoby. Jedna z osób zrezygnowała pod koniec miesiąca, zostały 2 osoby w grupie. W następnym miesiącu (okresie rozliczeniowym) zamiast 30% rabatu, zostanie naliczony 20%. 

Przykład 2.: w grupie były 4 osoby. Jedna z osób zrezygnowała, zostały 3 osoba w grupie. Rabat nie ulega zmianie i nadal wynosi 30%, gdyż minimalną ilością osób w grupie do rabatu 30% są 3 osoby.

Nie. By uzyskać rabat na kolejny rok szkolny konieczne jest założenie nowej grupy składającej się z kolejnych osób, które nie trenowały nigdy w WCA. O rozpoczęciu nowej edycji programu rabatowego w przyszłym roku - zostanie podjęta decyzja przed wrześniem 2024. 

Jest to wyjątkowa sytuacja. Jeśli nowa osoba zapisuje się w miesiącu rezygnacji członka grupy - można założyć, że jest ciągłość grupy i naliczane rabaty pozostają niezmienne dla wszystkich członków grupy. 

Nie. Rabaty obowiązują na miesięczne opłaty za uczestnictwo w zajęciach. 
Można wziąć udział w zgrupowaniu letnim za 1 zł, jeśli spełni się wymagania opisane TUTAJ

Tak, jest to konieczne. Przywiązujemy ogromną wagę do spraw formalnych. Procedury są nałożone na nas odgórnie, choćby przez przepisy dotyczące RODO. Brak zgody na wypełnienie niezbędnych dokumentów będzie skutkował odmową udziału w treningu. Z tego też powodu niepełnoletni na pierwszy trening muszą przyjść razem z opiekunem, który w ich imieniu wypełni i podpisze dokumenty. 

Wybierzcie spośród siebie "lidera grupy", który zapisze się jako pierwszy w dowolnej placówce WCA (albo już trenuje w WCA) - uzyska ta osoba od trenera indywidualny numer grupy. Kolejne osoby - wystarczy, że podadzą ten numer przed swoim pierwszym treningiem i zostaną dopisane do grupy. 

Oczywiście, że TAK! 
Świetny pomysł!
Przy spełnieniu warunków wypisanych wyżej - przez cały rok szkolny będziecie mogli korzystać wspólnie z rabatu!

Nie. Program rabatowy jest dodatkowym bonusem dla osób, które aktywnie angażują się w rozwój WCA. W ramach stałej, mniejszej opłaty możesz dowolnie uczestniczyć we wszystkich zajęciach (dopasowanych do Twojego wieku lub umiejętności :), we wszystkich dojo WCA. To nas także wyróżnia wśród innych szkół. Kliknij TUTAJ, by sprawdzić wszystkie treningi w każdej naszej lokalizacji. 

Tak, ale informacja o tym, że jesteś członkiem grupy musi być podana trenerowi przed Twoim pierwszym treningiem - w momencie zapisywania się na zajęcia. Możesz dołączyć do grupy w dowolnym dojo i w dowolnym dniu września lub października 2023 roku, w którym odbywają się treningi w wybranej przez Ciebie lokalizacji. Dołączenie do grupy rabatowej w trakcie roku jest możliwe na miejsce rezygnującego w danym miesiącu członka danej grupy.  

Nie. Płacisz tylko proporcjonalną część składki.
Jeśli zapisujesz się do WCA na ostatnim treningu we wrześniu lub październiku, a jest to także Twój pierwszy trening w WCA - podpowiemy, że możesz wykorzystać możliwość pierwszego darmowego treningu, ale musisz pamiętać, by zapisać się na treningi i wpisać się do grupy rabatowej do końca października 2023 roku. 

Rabaty nie sumują się. Wylicz samodzielnie, która opcja rabatu jest dla Ciebie korzystniejsza - czy wynikająca ze zniżki rodzinnej, czy programu rabatowego. Zostawiamy Wam wolny wybór! Wybierz najlepszą i najtańszą dla siebie opcję!

Ze zniżki rodzinnej mogą korzystać... rodziny. > W programie rabatowym - każdy. 
By skorzystać ze zniżek rodzinnych można zapisać się przez cały rok szkolny. > Program rabatowy jest ograniczony czasowo. 

Program rabatowy powstał w odpowiedzi na Wasze sugestie, by zniżkami objąć nie tylko członków rodzin, ale także przyjaciół i znajomych. 

Tak! Jeśli wyliczysz sobie, że większy rabat uzyskasz w tym roku korzystając z programu rabatowego (dołączają nowe osoby), to po jego zakończeniu - jeśli trenujesz rodzinnie - możesz przejść na opcje zniżek rodzinnych. 

CENNIK


Wybierz najkorzystniejszą dla siebie opcję opłat. 
Opłata miesięczna upoważnia do udziału w dowolnej ilości treningów w dowolnej lokalizacji Warszawskiego Centrum Aikido (to Ty decydujesz na ile treningów i w jakich lokalizacjach uczęszczasz). TUTAJ znajdziesz listę lokalizacji i wszystkich treningów.
ZAPRASZAMY!

Wielu naszych instruktorów trenowało lub trenuje dodatkowo boks, karate, judo, krav-magę i inne - łącząc techniki z tych sztuki walki z aikido.
Tutaj nauczysz się skuteczności!

Treningi dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Początkujących i zaawansowanych.

Lokalizacje: Warszawa Centrum, Warszawa Bródno, Warszawa Praga Południe, Warszawa Wawer, Jabłonna / Legionowo, Ożarów Mazowiecki, Kobyłka, Milanówek, Pruszków.

ZAPISZ SIĘ DO SUBSKRYBCJI BIULETYNU: